decor decor decor decor decor decor decor decor decor decor decor decor decor decor decor decor decor decor decor
decor decor decor decor decor
Вітаю вас!
Вітаю вас!

Мене звати Ярослав Михайлов, я власник та ідейний керівник продуктової компанії «ТОП ЛІДЕР». Дозвольте мені розповісти Вам історію створення, розвитку, місії та принципів нашої компанії.

Про дружбу і сімейні цінності

Історія продуктової компанії «ТОП ЛІДЕР» – це історія успіху в другому поколінні, де розвиток компанії нерозривно пов’язаний з дружбою та сімейними цінностями. Початок був покладений завдяки дружбі двох студентів мого батька Миколи та його друга Анатолія.

Після закінчення навчання в інституті їх дружба продовжилася і переросла у співпрацю. Вони разом працювали на одному підприємстві в колгоспі. У 1993 році, після розпаду Союзу, мій батько організував своє підприємство – Агрофірму «Насіння». Ідейним натхненником був його інститутський друг Анатолій. Підприємство займається селекцією, виробництвом та реалізацією сортів і гібридів насіння соняшнику.

Після закінчення школи, я пішов працювати на підприємство до батька. Потім було сільгосп-професійне технічне училище, служба в армії, заочне навчання в Луганському державному аграрному університеті. У 2003 році я стаю директором агрофірми «Насіння» і продовжую розпочату батьком діяльність.

Основний напрямок діяльності агрофірми – це виробництво високопродуктивного якісного насіння. Наша продукція відповідає всім насіннєвим стандартам і з 2007 року виготовляється під власним товарним знаком – «Насіння лідери» ®.

Новий напрямок у бізнесі

Навесні 2008 року ми вирішили зайнятися переробкою кондитерського соняшнику. Прийшла ідея – підсмажити насіння. Так з’явилася торгова марка «Привіт з колгоспу» з унікальним смаженим смаком насіння.

З цього моменту починається історія нового підприємства з переробки кондитерського соняшнику. Ми купуємо жаровий та пакувальні автомати. Створюємо дистриб’юторську мережу. Встановлюємо наш стандарт якості смаженого насіння. За цей час у нас були такі торгові марки: «Привіт з колгоспу», «Біла ворона», «Просто смачне насіння», «Лакомка».

Асортимент також додавався смаками: насіння смажене, насіння смажене солоне, ядра соняшнику смажені, ядра соняшнику смажені та солоні; ядра соняшнику смажені з кальмарами.

Сьогодні ми виробляємо з соняшнику кондитерського сорту «Чемпіон» такі продукти: смажене насіння торгових марок «Привіт від Друга» та «СИЛА природи», ядра соняшника «Кіндерс Зернята», «таки Одесса!» та «Ядрений Кальмарик», а також крем-халву «La’Stella».

В 2020 році ми виростили перший український сорт кіноа «Олімп» і виробляємо з нього крупу кіноа, пластівці та муку торгової марки «Сила Природи».

КУПИТИ!

Місія та цінності компанії

Наша місія:

«ТОП ЛІДЕР» бачить своєю місією виробляти для людей корисні продукти харчування з низки різних культур, але в першу чергу з соняшника.

Ми прагнемо до того, щоб стати компанією з привабливим іміджем та унікальними цінностями.

Наші цінності:

 • ЕНТУЗІАЗМ

  ЕНТУЗІАЗМ

  Жодне велике відкриття не було зроблено без ентузіазму. Орієнтованість на результат, і вже через це – на сам процес досягнення мети. Якщо у тебе є ентузіазм, ти можеш зробити все, що завгодно. Ентузіазм – це основа будь-якого прогресу.

 • ПОРЯДНІСТЬ

  ПОРЯДНІСТЬ

  Повага до себе і до оточуючих, закону та традицій, виконання обіцянок, даних собі та іншим. Глибока відповідальність за скоєні вчинки. Порядність дає можливість бачити та цінувати кращі якості в кожній людині.

 • ВІРНА КОМАНДА

  ВІРНА КОМАНДА

  Команда і співробітництво партнерів дозволяють зберігати більш стійкі позиції по відношенню до конкурентів. Націленість на загальний результат, де від особистого внеску кожного залежить, чи буде цей результат досягнуто.

 • НАДІЙНІСТЬ

  НАДІЙНІСТЬ

  Розвиток і безперебійне вдосконалення бізнес-процесів залежать не тільки від самої компанії, але і від надійності обраних партнерів, підрядників та клієнтів. Надійність означає для нас ґрунтовність, порядність, відповідальність і ретельність.

 • ПІДПРИЄМЛИВІСТЬ

  ПІДПРИЄМЛИВІСТЬ

  Уміння бачити нове у звичному, оригінальне у традиційному, досяжне в недосяжному. Творчий підхід до звичайних, пересічних справ, що змушує навколишніх поглянути на них по-новому.

  Підприємливість – це сплав сили волі, працьовитості та працездатності.