decor decor decor decor

Селекція та насіння

Насіння є носіями біологічних, морфологічних і господарських ознак і властивостей рослин. Саме тому від якості насіння залежать в значній мірі врожайність культур.

В основу насінництва покладена селекція – наука про виведення нових і поліпшення існуючих сортів сільськогосподарських рослин. Найважливіше завдання селекції – отримати нові сорти з властивостями, що перевершують попереднє покоління насіння.

Сорт – це група культурних рослин одного виду, які володіють певними господарсько-біологічними властивостями і морфологічними ознаками, що характеризують даний генотип або комбінацію генотипів, і відрізняються від інших груп рослин того ж ботанічного таксону одним або декількома ознаками. Причому новий сорт повинен забезпечити максимальну врожайність і високу якість культури стосовно певних ґрунтів і клімату.

Основними завданнями селекції є: створення вихідного матеріалу, всебічна оцінка отриманих нових форм і зразків, відбір, розмноження, випробування, районування і через насінництво впровадження у виробництво виведені більш цінні сорти.

Асортимент продукції

Насіння соняшнику кондитерського

Насіння соняшнику кондитерського

Соняшник кондитерський сорту «ЧЕМПІОН» – високої якості та з високим рівнем врожайності. Ми пропонуємо тільки найкраще насіння соняшнику кондитерського в Україні! Соняшник сорту «ЧЕМПІОН» відноситься до ранньостиглої групи. Рекомендований для посіву в усіх кліматичних зонах України.

Дізнатися більше
Насіння кіноа білої

Насіння кіноа білої

Кіноа – хлібна зернова культура, однорічна рослина. Кіноа – один з найкорисніших злаків. Користь кіноа полягає в тому, що вітамінів і корисних речовин в ній на порядок більше, ніж в інших подібних продуктах.

Крупа кіноа не містить глютен – речовину що викликає алергічні реакції, тому кіноа можна їсти навіть алергікам.

Дізнатися більше